Замовити зворотній дзвінок
menu-alt logo
Розташування готелю
  • Готель знаходиться в декількох хвилинах ходьби від станції метро Осокорки. Другий будинок від станції метро Осокорки (відстань 100 м). Готель розташовується на 6 і 7 поверхах 25-ти поверхового будинку (зелена верхівка будинку). При вході в будівлю у вечірній час доби цифрова комбінація "37" праворуч від вхідних дверей. Рецепція розміщується на 7 поверсі апартаменти 37. Відстань до автовокзалу - 8 км, до ж / д вокзалу - 10 км, до аеропорту "Бориспіль" - 24 км.
  • GPS координати:

N 50.39271

E 30.62346

Інформація про проїзд
Станція метро Осокорки, Сирецько-Печерська гілка метрополітену (зелена).
  • Якщо їхати з жд вокзалу, доїхати до станції метро Театральна з подальшою пересадкою на станцію Золоті Ворота. З центрального автовокзалу - доїхати до станції метро Льва Толстого з подальшою пересадкою на станцію Палац Спорту. При виході з метро потрапляєте в підземний перехід, з лівого боку перший сходовий марш і вгору, знову повертаєте вліво і потрапляєте на вузьку доріжку провідну між торговими павільйонами, через 150 м - церква (храм), за церквою 25-ти поверховий будинок із зеленою верхівкою .
  • Від аеропорту Бориспіль до готелю Позняки "економ варіант". Посадка на автобуси Sky Bus в аеропорту «Бориспіль» здійснюється біля терміналів B, D і F. Стоянка Sky Bus біля терміналу B знаходиться трохи лівіше, якщо вийти з центрального входу терміналу. Біля терміналу F автобуси Sky Bus зупиняються прямо на першій лінії біля терміналу. Проміжна зупинка автобуса станція метро Харківська, Сирецько-Печерська гілка метрополітену (зелена)
Категорії
Наші номери
Наші партнери
Контакти
Наші партнери
naDobu.kiev.ua
квартири подобово на Позняках